Otakar Hůrka - Chaloupka pod sněhem

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

21534. Chaloupka pod sněhem
Dražba ukončena:28.06.2018 20:42:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 700 Kč