Otakar Hůrka - Cesta mezi břízkami

Olej na plátně, 65x98 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
93179. Cesta mezi břízkami
Dražba ukončena:27.04.2023 20:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč