Otakar Hůrka - Červené pole

Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
78840. Červené pole
Dražba ukončena:29.06.2022 20:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč