Otakar Hůrka - Břízy u rybníka

Olej na kartonu, 45x50 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rám.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

17156. Břízy u rybníka
Dražba ukončena:28.03.2018 18:48:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč