Otakar Hůrka - Břízy u potoka

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

68912. Břízy u potoka
Dražba ukončena:25.11.2021 21:47:33
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč