Otakar Hůrka - Břízy

Nejdelší strana: 75 cm

Olej na kartonu, 48x68 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
99134. Břízy
Dražba ukončena:26.07.2023 21:30:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč