Otakar Hůrka - Břízky v krajině

Olej na kartonu, 35x32 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

45059. Břízky v krajině
Dražba ukončena:27.05.2020 19:21:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč