Otakar Hůrka - Břízky u chalupy

Olej na plátně, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu věnování od autora.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
86431. Břízky u chalupy
Dražba ukončena:01.12.2022 20:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč