Otakar Hůrka - Březový háj

Olej na sololitu, 25x34 cm, signováno vpravo dole Otakar Hůrka, rám.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

15736. Březový háj
Dražba ukončena:25.01.2018 20:31:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč