Otakar Hůrka - Zimní vesnice

Olej na plátně, 35x45 cm, signováno vpravo dole Otakar Hůrka 1923, rám.

1889, Koloděje - 1966

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

4449. Zimní vesnice
Dražba ukončena:30.03.2016 18:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč