Otakar Hůrka - Zelené šero

Olej na kartonu, 25x31 cm, signováno vpravo dole Otakar Hůrka, rám.

1889, Koloděje - 1966

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3593. Zelené šero
Dražba ukončena:27.01.2016 20:35:53
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč