Otakar Hůrka - Vesnice pod sněhem

Olej na plátně, 50x65 cm, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, rám.

1889, Koloděje - 1966

3134. Vesnice pod sněhem
Dražba ukončena:25.11.2015 20:07:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč