Otakar Hůrka - V lese

Olej na plátně, 50x70 cm, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, rám.

1889, Koloděje - 1966

Pozn.: Malba mírně poškozena.

3013. V lese
Dražba ukončena:01.10.2015 21:56:35
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:8 000 Kč