Olej na kartonu, 31x40 cm, rám, signováno vlevo dole. 1889 Koloděje, 1966 Praha 1903 až 1908 žák krajinářské školy Al. Kalvody. Strávil tři roky ve Francii, kde vystavoval na "Salonech". Krajinář, malíř Posázaví.