Otakar Hůrka - Údolí

Olej na kartonu, 31x40 cm, rám, signováno vlevo dole.

1889 Koloděje, 1966 Praha
1903 až 1908 žák krajinářské školy Al. Kalvody. Strávil tři roky ve Francii, kde vystavoval na "Salonech". Krajinář, malíř Posázaví.

877. Údolí
Dražba ukončena:29.01.2014 20:36:10
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:11 200 Kč