Otakar Hůrka - U rybníka

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole Otakar Hůrka, rám, zaskleno.

1889, Koloděje - 1966

6407. U rybníka
Dražba ukončena:30.11.2016 19:33:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč