Otakar Hůrka - Břízy u cesty

Olej na překližce, 38x44 cm, signováno vpravo dole Otakar Hůrka, rám.

1889, Koloděje - 1966

2775. Břízy u cesty
Dražba ukončena:30.09.2015 21:14:45
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč