Otakar Hůrka - U řeky

Olej na kartonu, 34x32 cm, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, rám.

1889, Koloděje - 1966

2773. U řeky
Dražba ukončena:30.09.2015 21:16:09
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč