Otakar Hůrka - Cesta před chalupou

Olej na kartonu, 50x66 cm, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, rám.

1889, Koloděje - 1966

5495. Cesta před chalupou
Dražba ukončena:29.09.2016 18:08:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč