Otakar Hůrka - Pramice u břehu

Olej na kartonu, 43x31 cm, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, rám.

1889, Koloděje - 1966

Pozn.: Rám mírně poškozen.

2152. Pramice u břehu
Dražba ukončena:26.03.2015 22:15:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:6 500 Kč