Otakar Hůrka - Podzim

Olej na překližce, 25x32 cm, signováno vlevo dole, rám.

1218. Podzim
Dražba ukončena:02.06.2014 21:29:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč