Otakar Hůrka - Letní nálada

Olej na překližce, 25 x 35 cm, rám, signováno vlevo dole.

Pozn.:rám mírně poškozený.

363. Letní nálada
Dražba ukončena:25.04.2013 21:40:00
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč

3 500 Kč 23.04.2013 21:09:44 106