Otakar Hůrka - Letní den

Olej na plátně, 35x50 cm, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, rám.

1889, Koloděje - 1966

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

4863. Letní den
Dražba ukončena:26.05.2016 20:01:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč