Otakar Hůrka - Krajina s rybníkem

Olej na kartonu, 48x66 cm, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, rám.

1889, Koloděje - 1966

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

5698. Krajina s rybníkem
Dražba ukončena:29.09.2016 21:31:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč