Otakar Hůrka - Krajina s rybníkem

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole, rám.

1889, Koloděje - 1966

1593. Krajina s rybníkem
Dražba ukončena:26.11.2014 20:32:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč