Otakar Hůrka - Krajina s břízami

Olej na kartonu, 32 x 42 cm, rám, signováno vlevo dole.

385. Krajina s břízami
Dražba ukončena:17.06.2013 21:30:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 17.06.2013 17:47:41 54