Otakar Hůrka - Interiér lesa

Olej na kartonu, 32x42 cm, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, rám, zaskleno.

1889, Koloděje - 1966

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

6512. Interiér lesa
Dražba ukončena:30.11.2016 21:19:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč