Otakar Hůrka - Dvě břízy v krajině

Olej na kartonu, 33x31 cm, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, rám.

1889, Koloděje - 1966

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

2494. Dvě břízy v krajině
Dražba ukončena:28.05.2015 21:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč