Otakar Hůrka - Chalupa za rybníčkem

Olej na překližce, 59x69 cm, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, rám.

1889, Koloděje - 1966

1784. Chalupa za rybníčkem
Dražba ukončena:28.01.2015 19:49:00
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:20 000 Kč