Otakar Hůrka - Chalupa u rybníčku

Olej na kartonu, 70x100 cm, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, rám.

1889, Koloděje - 1966

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba vyčištěna.

2147. Chalupa u rybníčku
Dražba ukončena:26.03.2015 21:40:00
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč