Otakar Hůrka - Chaloupky v zimě

Olej na plátně, 65x94 cm, signováno vpravo dole Otakar Hůrka, rám.

1889, Koloděje - 1966

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

2710. Chaloupky v zimě
Dražba ukončena:30.09.2015 20:10:42
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč