Otakar Hůrka - Chaloupka v zimě

Olej na kartonu, 50x66 cm, signováno vpravo dole Otakar Hůrka, rám.

1889, Koloděje - 1966

Pozn.: Rám poškozen. Karton vyboulený. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

6753. Chaloupka v zimě
Dražba ukončena:01.12.2016 21:50:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč