Otakar Hůrka - Chaloupka u cesty

Olej na kartonu, 25x31,5 cm, signováno vpravo dole Otakar Hůrka, rám, zaskleno.

1889, Koloděje - 1966

4517. Chaloupka u cesty
Dražba ukončena:25.05.2016 18:46:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:3 700 Kč