Otakar Hůrka - Chaloupka mezi rozkvetlými stromy

Olej na plátně, 65x90 cm, signováno vpravo dole Otakar Hůrka, rám.

1889, Koloděje - 1966

Pozn.: Malba odborně vyčištěna.

3687. Chaloupka mezi rozkvetlými stromy
Dražba ukončena:27.01.2016 21:58:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč