Kristian Kodet - Svůdná

Olej na kartonu, 35x26 cm, signováno vpravo dole Kristian Kodet 2015, rám.

1948, Praha

4521. Svůdná
Dražba ukončena:25.05.2016 18:50:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč