Otakar Hůrka - Cesta pod lesem

Olej na kartonu, 24x34 cm, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, rám.

1889, Koloděje - 1966

5788. Cesta pod lesem
Dražba ukončena:26.10.2016 18:13:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč