Otakar Hauska

14590. Z Dalmácie

popis: Akvarel, 44x31 cm, signováno vpravo dole Hauska 1907, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Pasparta mírně znečištěna.

dražba ukončena: 29.11.2017 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (29.11.2017 18:19:05) 1263