Otakar Hauska - Bílá věž Pražského hradu

Pastel, 43x30 cm, signováno vlevo dole Hauska, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1874 – 1926
Malíř, kreslíř, grafik. Studoval na UMPRUM v Praze, žil v Praze a v Brně. Vytvářel akvarely, perokresby a lepty staropražských a starobrněnských pohledů.

7306. Bílá věž Pražského hradu
Dražba ukončena:26.01.2017 21:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč