Otakar Hájek

61600. Podzimní les

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 33x45 cm. Signováno vpravo dole Ot. Hájek. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:06:01

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč