Otakar Číla - Zátiší

Olej na plátně, 30x40 cm. Signováno vpravo dole O. Číla. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1894 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 370 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
99059. Zátiší
Dražba ukončena:26.07.2023 20:15:07
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč