Otakar Číla - Podobizna Albánce

Akvarel na papíře, 33x22 cm. Signováno vpravo dole O. Číla. Rám, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně znečištěna. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1894 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 370 000 Kč

19808. Podobizna Albánce
Dražba ukončena:26.04.2018 19:03:51
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč