Otakar Číla - Muž v kroji

Olej na kartonu, 66x50 cm. Signováno vpravo dole O. Číla. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 81 cm

o autorovi: 1894 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 370 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
115447. Muž v kroji
Dražba ukončena:29.05.2024 20:11:31
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč