Otakar Číla - Lovecké zátiší

Olej na plátně, 50x41 cm. Signováno vlevo dole O. Číla. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1894 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 370 000 Kč

33896. Lovecké zátiší
Dražba ukončena:26.06.2019 22:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč