Otakar Číla - Kačer

Akvarel. 14x23 cm. Signováno vpravo dole O. Číla. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1894 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 370 000 Kč

38955. Kačer
Dražba ukončena:12.12.2019 22:05:32
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 100 Kč