Otakar Číla - Jelen v lese

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 33x24 cm. Signováno vpravo dole O. Číla. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1894 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 370 000 Kč

71543. Jelen v lese
Zbývá:9 dnů, 9 hodin
Konec dražby:26.01.2022 20:44:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:21 000 Kč