Otakar Číla - Jelen

Olej na plátně, 60x65 cm. Signováno vpravo dole O. Číla. Olištováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1894 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 370 000 Kč

65002. Jelen
Dražba ukončena:29.09.2021 22:24:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč