Otakar Číla - Jedlík

Olej na kartonu, 30x20 cm. Signováno vpravo dole O. Číla. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1894 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 370 000 Kč

57498. Jedlík
Dražba ukončena:01.04.2021 21:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč