Otakar Číla - Albánská žena od Tirany

Olej na kartonu, 65x49 cm, signováno vpravo dole, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

1282. Albánská žena od Tirany
Dražba ukončena:02.06.2014 22:32:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč