Otakar Čemus - Domek s jezírkem

Kombinovaná technika, 65x52 cm. Signováno vpravo dole Ot. Čemus. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Pochází ze sbírky houslového mistra Jaroslava Svěceného.

o autorovi: 1928

67053. Domek s jezírkem
Dražba ukončena:10.10.2021 21:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč