Otakar Baran

305699. Ovocné zátiší

popis: Akvarel, 37x61 cm. Signováno vpravo dole O. Baran. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 31.07.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč