Olej na kartonu, 51x66 cm, signováno vpravo dole O. Číla, rám, zaskleno.
1894, Nová Paka - 1977
Žák AVU (1913-1914). Studia dokončil po světové válce (1920-1925). Roku 1920 procestoval Čínu i Indii. Po studiích vyslán do Albánie. Zde maluje mimo jiné podobizny albánského republikána (Ahmed Zoga) a inspektora albánské armády Gilardiho. Vytvořil mnoho figurálních kompozic i na našem území (choť A. Dvořáka,...). Hojně vystavoval na našem území.